O nas

Firma SIGMA OPAKOWNIA powstała w 1994 roku, a więc może poszczycić się wieloletnim stażem.

Jak większość podmiotów gospodarczych tamtego okresu firma rozpoczynała od pomysłu oraz własnej pracy. Przez ten okres naszego istnienia zdobyliśmy przyjaźń i zaufanie szerokiego grona klientów z terenu dolnego śląska.

Zawsze byliśmy firmą mobilną, to my docieraliśmy do klientów a nie klienci do nas. Nadal staramy się tak działać jednakże od 2011 roku kiedy to przenieśliśmy hurtownię do nowego lokalu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom bardziej luksusową obsługę na miejscu.
Naszym głównym profilem działalności jest handel opakowaniami i naczyniami jednorazowymi.

Z tego asortymentu proponujemy bardzo szeroki wachlarz produktów. Po za tym posiadamy w sprzedaży wszystko co większość przedsiębiorstw potrzebuje do prowadzenia działalności.

W naszej ofercie zaopatrzenie znajdzie branża piekarnicza, cukiernicza, mięsna, gastronomiczna oraz firmy handlowe i usługowe.

Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w artykuły niezbędne do prowadzenia sklepu, biura czy restauracji. Dostarczamy towar pod wskazany adres po zamówieniu telefonicznym lub internetowym.

Jesteśmy otwarci na wszelkie zapotrzebowania naszych klientów. Przyjmiemy każde i postaramy się zrealizować nawet bardzo nietypowe zamówienie.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress